در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بزرگترین سامانه ثبت مشاغل فعال ایران

سامانه ثبت آگهی مشاغل

مصالح ساختمانی و تولیدی بلوک کیا در تنکابن

مصالح ساختمانی و تولیدی بلوک کیا در تنکابن

  • ساختمان مصالح ساختمانی
  •  phone
  •    مازندران تنکابن
  • 280 بازدید
  • قیمت : توافقی
  • تنکابن - پسکلایه بزرگ بعد از چوب بری مصتعدی - روبروی شهرک الهیه - جاده لوله گاز

مصالح ساختمانی و بلوک زنی کیا در تنکابن 

واحد مصالح ساختماني و بلوك كيا؛ از بزرگ‌ترين و معتبرترين مراكز توليد انواع بلوك در شهرستان تنكابن به‌شمار مي‌رود كه سابقه فعاليت آن به بيش از چهار دهه مي‌رسد.

قاسم كيا مدير اين واحد در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام كرد: خانواده ما از 40 سال پیش در زمينه توليد بلوك فعاليت داشته و كارگاهي به اين منظور تأسيس و راه‌اندازي كرده بودند.
قاسم كيا با بيان اينكه پيش از اين برادران وي در اين زمينه مشغول فعاليت بوده‌اند، خاطرنشان كرد: من از حدود 10 سال قبل به اين حيطه شغلي ورود كردم كه ابتدا كار خود را فقط با دو كارگر كليد زدم كه بعداً اين تعداد به 15 كارگر و پرسنل اداري افزايش يافت


وي با بيان اينكه دفتر مركزي اين واحد در كمربندي تنكابن واقع شده؛ افزود: توليد انواع بلوك از قبيل بلوك‌هاي شني؛ انواع بلوك‌هاي پوكه، بلوك‌هاي 10 و 20 سانتي و 15 در 50 و همچنين توليد تيرچه زمينه اصلي فعاليت و خدمات اين واحد را تشكيل مي‌دهد. ضمن اينكه تمامي مصالح ساختماني (به جز آهن) نيز در اين واحد به متقاضيان عرضه مي‌شود.

مدير واحد مصالح ساختماني و بلوك كيا سپس كيفيت برتر و قيمت مناسب را به‌عنوان دو ويژگي شاخص و ممتاز اين واحد برشمرد و تصريح كرد: در زمينه سرويس‌دهي نيز بايد اعلام كنم بهترين خدمات را به مشتريان عزيز ارايه مي‌كنيم. در اين راستا چهار دستگاه خودروي نيسان وانت اين مجموعه همه روزه به جز روزهاي تعطيل و ايام شهادت ائمه (عليهم‌السلام)؛ خدمات مورد نياز را به مشتريان عزيز ارايه مي‌كنند.

آدرس: تنکابن،کمربندی بزرگ به طرف رامسر،
قبل از کریم آباد

تلفن:

۰۹۱۱۳۹۱۶۶۳۲

 

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان