در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بزرگترین سامانه ثبت مشاغل فعال ایران

سامانه ثبت آگهی مشاغل

طراحی اختصاصی وب سایت

تیم ما از چندین برنامه نویسی و طراح با تجربه در زمینه طراحی وب سایت های شرکتی ، تجاری ، سازمانی و فروشگاهی تشکیل شده که تا کنون پروژه های بسیاری را در سراسر کشور طراحی و پیاده سازی کرده اند .

تیم ما آماده است تا پروژه ها ی مد نظر شما را ، طبق سلیقه ، رنگ بندی ، ساختار و نظرات شما به مرحله انجام برساند و وب سایت های بسیار کارآمد و تخصصی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

توجه داشته باشید ، جهت حسن نیت تمامی وب سایت به همراه  آدرس وب سایت به نام شما مشتریان عزیز ثبت می گردد و یوزر نیم و پسور به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین پایان پروژه به شما آموزش داده می شود تا به راحتی وارد پنل مدیریت وب سایت خود شوید و تمامی بخش ها را به راحتی ویرایش کنید ، تصاویر دلخواه خود را آپلود کنید و آمار وب سایت را مشاهده کنید و به طور کلی تمامی بخش های وب سایت را مدیریت کنید.

تمامی وب سایت های ساخته شده توسط ما در سیستم گوگل ثبت خواهند شد و هماهنگ با گوگل تنظیم می گردند ، کافیست شما یک محتوا یا کلمه کلیدی در وب سایت خود قرار دهید ، پس از انتشار محتوا در وب سایت شما ، محتوای مورد نظر به صورت خودکار توسط گوگل بررسی و در جستجو های گوگل ثبت می شوند.

سیستم سئو وب سایت شما در مراحل برنامه نویسی توسط مهندسین ما تنظیم و تمام قابلیت های آن بر روی وب سایت فعال می شوند ، و یک وب سایت کاملا سئو شده و سازگار با سیستم جستجو گوگل به شما ارائه داده می شود.

زمان تحویل سایت بر اساس میزان گستردگی پروژه می باشد ، اما معمولا تلاش تیم ما بر این است ، تا تمامی پروژه ها را در کمترین زمان ممکن همراه با پشتیبانی فنی به شما عزیزان تحویل دهند.

یکی از ویژگی های برتر وب سایت های ما ، همگام سازی با سیستم ویدئو های آپارات می باشد ، تمامی وب سایت های ما قابلیت این را دارند تا ویدئو های آپلود شده توسط شما در آپارات را ، در صفحات خود بارگذاری کنند و سپس از طریق سرور های آپارات برای شما نمایش دهند ، به طور ساده تر ، کافیست شما لینک ویدئو خود در آپارات را در وب سایت خود قرار دهید و سپس خواهید دید که به راحتی ویدئو شما هم در وب سایت آپارات و هم در وب سایت خودتان قابل نمایش می باشد ، و با این کار شما بازدید کننده های زیادی را از آپارات وارد وب سایت خود می کنید و رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش می دهید.


  ثبت آگهی رایگان